ДСНС України


За рекомендацією знайомої вирішили замовити у вас шашлики не пошкодували. М’ясо саме, шашлик тане в роті, люля соковите похвал. Овочі на грилі незрівнянні, картоплю! Все красиво та акуратно оформлено, упаковано та доставлено вчасно.